Mgr. Lukáš Krejčí, Ph.D.

Mgr. Lukáš Krejčí, Ph.D.
35 let, IT business poradce

K Tišnovsku jsem měl vždy velmi blízko díky své manželce, která pochází z okolní vesnice. Po návratu ze zahraničí se proto tohle malebné město stalo naším domovem.

Vystudoval jsem Palackého a Mendelovu univerzitu a většinu svého profesního života (10 let) jsem strávil s rodinou (manželka a syn) ve Velké Británii na různých pozicích v oboru informačních technologií. Této oblasti se věnuji doposud. Moje manželka pracuje na základní škole v Tišnově jako učitelka anglického jazyka a syn právě nastoupil do mateřské školy na Paloučku v blízkosti sídliště, kde bydlíme.

Celý život jsem se zajímal o veřejné dění a to, co se děje ve městě, ve kterém žiji, mně není lhostejné. To je také hlavní důvod, proč jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva a za stranu, jejíž prioritou byla od počátku komunální politika.

Vždy mě zajímalo životní prostředí, informatika a geografie. Byl bych rád, kdyby se nám podařilo ještě více digitalizovat komunikaci na úřadě, rozšířit prostory zeleně a podpořit turismus ve městě i okolí.

Město Tišnov mám rád a bude mně potěšením přispět se svými zkušenostmi ze zahraničí k jeho dalšímu rozvoji tak, aby lépe sloužilo všem generacím – k práci, vzdělávání, zábavě, …, prostě k dobrému životu."