Ing. Vladimíra Knoflíčková

Ing. Vladimíra Knoflíčková
52 let, finanční poradce

Ve městě Tišnově žiji již 25 let. Společně s mým mužem jsme se zde usadili po několikaletém cestování po České republice a zahraničí. Postavili jsme si byt a založili rodinu. Máme dvě šikovné dcery Martinu, která je vystudovaný fyzioterapeut a Petru studenta gymnázia. Obě jdou ve šlépějích rodičů a vrcholově sportují, hrají basketbal. Velkou radostí mého života je i vnouček Štěpánek a rodinný pes.

Jsem vystudovaný ekonom a celý svůj pracovní život se věnuji financím, v současné době pracuji jak regionální ředitelka ve společnosti Fincentrum.

Volný čas věnuji již 19 let dětem a mládeži. 30 let jsem hrála basketbal, trénovala ve středisku vrcholového sportu, několik let hrála federální ligu a své zkušenosti ráda předám i další generaci. Trénuji basketbal a společně s partou výborných trenérů a hlavně lidí se snažíme připravit děti do života nejen sportovně.

Ve svém životě jsem procestovala a poznala spoustu míst nejen v ČR. Tišnov je krásně město, které by si zasloužilo větší turistickou pozornost. Ráda se zapojím do koncepce sportu, pohybu a zdravého životního stylu ve městě. Chybí mi zde např. plavecký bazén, aktivní využití nového parku a letního kina. Můžu předat své zkušenosti z projektu Lokomoce, který při současné akreditaci na MŠMT nasměruje učitele MŠ, ZŠ i vyšších stupňů, trenéry v novém pohledu na pohybové návyky dětí (ale i seniorů a hendikepovaných).